HURT PALIW

Pełny asortyment

Hurt paliw

najwyższej jakości

Hurtowa sprzedaż paliw, stanowiąca jeden z filarów naszej działalności, prowadzona jest od powstania marki ARGE – od 1990 r.

Zaopatrując się w paliwa w rafineriach krajowych (Rafineria Gdańska S.A – na bazach Unimot Terminale S.A., Grupa Orlen) i koncernach międzynarodowych (Aramco Fuels Poland sp. z o.o., BP Europa, Slovnaft Polska S.A.) , gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, każdorazowo potwierdzoną świadectwami jakości. Naszymi klientami są zarówno podmioty prywatne, jak i publiczne. Dysponujemy własnymi środkami transportu (cysterny do paliw i gazu płynnego, samochody ciężarowe i dostawcze), przez co zapewniamy sprawne i terminowe dostawy paliw w miejsca wskazane przez Klientów, a także stałą kontrolę jakości oferowanych paliw podczas ich transportu i dystrybucji.

Klientom, którzy dysponują własnymi środkami transportu, proponujemy odbiór paliw bezpośrednio z baz paliw Orlen SA, Unimot Terminale S.A., PERN oraz Tanquid.

Aby poznać szczegóły naszej oferty, a także uzyskać informacje na temat możliwości odbioru paliwa z baz paliw i dostępnych na nich produktów, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej z naszym biurem handlowym.

Nie zatrzymuj się Sprawdź inne usługi